Meta tržiště s digitální módou


Meta tržiště s digitální módou

Odvětví blockchainových her, které je s metaverse úspěšně spjaté je jediná krypto oblast, která z hlediska investic, které sem plynou, nezpomaluje. Objevují se první výsledky masivních investic společnosti Meta do připravovaného Metaverse. 

Generální ředitel společnosti Meta Mark Zuckerberg oznámil, že společnost spouští tržiště se značkovým oblečením nazvaný “Meta Avatars Store”. Firma se proto spojila s luxusními módními značkami Balenciaga, Prada a Thom Browne. Nový virtuální obchod se se značkovým oblečením pro avatary bude spuštěn na Facebooku, Instagramu a Messengeru  

Začátkem tohoto roku Meta přinesla své 3D avatary na Instagram. Vylepšila také funkce pro avatary na Facebooku
a Messengeru. Aktualizace přinesla avatarům více výrazů, obličejů a odstínů pleti. Společnost nyní také umožňuje uživatelům přinést stejného avatara na všechny platformy Meta, včetně VR. 

Meta postupně připravuje uživatele Facebooku, Instagramu a Messengeru na příchod jejich metaverse. Tato zpráva dokazuje, že na jejich plánech nic nemění ani ekonomická recese. 

“Digitální zboží bude důležitým způsobem, jak se vyjádřit v metaverse, a velkým motorem kreativní ekonomiky. Těším se, že se přidají další značky a brzy to přeneseme i do VR,” uvedl Zuckerberg v prohlášení. 

Obchod Meta Avatars Store pomalu začne fungovat příští týden ve Spojených státech, Kanadě, Thajsku a Mexiku. Společnost plánuje brzy představit nové značky pro tento obchod. 

Zdroj: VOGUE BUSINESS

Můžete se nás na cokoliv zeptat

Vyplňte formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Kde nás najdete

CRYFIN a. s.
Virtuální sídlo společnosti Chudenická 1059/30, 102 00 Praha - Hostivař,
Česká republika