CRYFIN v médiích

19.11.2020 Echo24 – Václav Holler v anketě na téma ekonomika a investice

Přečtěte si odpovědi Václava Hollera i dalších odborníků na téma současného stavu české ekonomiky a investic s výhledem do budoucna.

Zobrazit více

12.11.2020 E15.cz - Sloupek Davida Velvéthyho na téma „Pandemické akcie, nebo bitcoin?“

Článek obsahuje krátkou úvahu Davida Velvéthyho k tématu nákupu bitcoinu a tzv. pandemických akcií v současné situaci. David v něm obě tyto možnosti porovnává.

Zobrazit více

10.11.2020 PR článek v online magazínu Finmag

Vyplatí se investovat do digitálních měn v časech korony? vystupujeme jako odborníci na kryptoměny a přibližujeme toto téma široké veřejnosti. Zároveň v něm zmiňujeme produkt CRYFIN Boost.

Zobrazit více

3.11.2020 Rozhovor s Davidem Velvéthym pro magazín E15 na téma kryptoměny

Rozhovor s naším Chief Business Officer Davidem Velvéthym. V rozhovoru představuje náš nový produkt CRYFIN Boost. Také se v něm dozvíte, jak jsou na tom momentálně kryptoměny v porovnání s jinými investičními prostředky, jaké výhody investice do kryptoměn přináší a jak ovlivnila chování investorů pandemie.

Zobrazit více

27. 10. 2020 Václav Holler – Rozhovor pro info.cz, pořad Kapitola

Rozhovor o tom, proč je právě teď ta ideální doba pro investici do kryptoměn, jak jsou na tom s investováním Češi a co nás v kryptoměnovém světě čeká během následujících let.

Zobrazit více

26. 10. 2020 Václav Holler - Rozhovor pro deník E15

Rozhovor o nové značce CRYFIN a o novém investičním produktu CRYFIN Boost i o problematice investic do kryptoměn v ČR s výhledem do budoucna.

Zobrazit více

Můžete se nás na cokoliv zeptat

Vaše zpráva byla odeslána, děkujeme.