O nás

VIZE

OD MYŠLENKY K ČINU

Moderní technologie stály v epicentru našeho zájmu od prvotní myšlenky na založení společnosti. Při vytváření jedinečné investiční strategie byly naší největší motivací. Technologického draka jsme však nechtěli pouze ovládnout, chtěli jsme také inovovat možnosti jeho využití, provádět dokonalou systémovou analýzu finančních trhů a využívat inteligentní technologická řešení k tomu, abychom jasně viděli to, co ostatní teprve začínají tušit. Naší vizí je silná finanční skupina, s portfoliem důmyslných a pokročilých investičních nástrojů, které pracují pro klienta a současně traderům významně usnadňují práci.

PŘÍBĚH

SOFISTIKOVANÉ KHOW-HOW JAKO KLÍČ KE SVOBODNÉMU ROZHODOVÁNÍ

Mít svobodu v rozhodování stálo před lety za úspěšnou realizací spontánního nápadu mladého programátora Václava Hollera. S každou novou informací rostla zároveň také fascinace světem počítačové technologie, ke které se brzy přidal zájem o tvorbu neurálních sítí, algoritmizaci a analýzu investičních aktivit fondů po celém světě. Myšlenka na vybudování silné společnosti, která vyvíjí vlastní chytré investiční nástroje, na sebe proto nechala čekat pouze do chvíle, než potkal Václav Holler své budoucí, podobně smýšlející spolupracovníky. Postupně získávali zkušenosti, vyprofilovali si vlastní představu o investiční strategii a založili první firmu.
Roky běžely a v roce 2020 se z nás stala finanční skupina CRYFIN, která stojí na pevném základu letitých zkušeností s investicemi, správou digitálních aktiv i kryptoměn. Naše portfolio budujeme dlouhodobě a nabízíme pouze to, co doopravdy umíme. Kvalita je pro nás důležitější než kvantita, pouze tak můžeme nabídnout vysoké záruky a silnou oporu všem klientům.

CÍLE NAŠÍ SPOLEČNOSTI

JEDNIČKA VE VÝVOJI TECHNOLOGIÍ

Chceme být důvěryhodnými průvodci ve finančním světě a pomoci našim klientům bezpečně přejít ze světa starých národních měn do nového světa kryptoměn a digitálních aktiv. Naším cílem pro nejbližší roky je stát se největším kryptoměnovým správcem majetku v EU pro retail, kvalifikované a institucionální investory. Chceme být jedničkou v technologickém vývoji pro oblast tradingu a správy kryptoměn. Veškeré nabízené služby máme ve společnosti IN house, pod jednou střechou tedy nabízíme kompletní a bezpečné investiční řešení i servis.

Seznamte se

VÁCLAV HOLLER

VÁCLAV HOLLER

Founder, CEO
Více
DAVID VELVÉTHY

DAVID VELVÉTHY

Chief business officer
Více

Můžete se nás na cokoliv zeptat

Vaše zpráva byla odeslána, děkujeme.