O nás

Spojujeme nejmodernější technologie, pokročilé analýzy a kryptoměny, a klientům tak umožňujeme účastnit se největší investiční příležitosti století, jejímž výsledkem je nadstandardní zhodnocení. Jsme FinTech holding, který drží tempo s vývojem nových technologií. Za pomoci sofistikované analýzy dat a správného obchodování s kryptoměnami našim klientům dáváme jedinečnou příležitost efektivně zhodnotit jejich kapitál. Naše podnikání je založeno na dokonalé součinnosti technologií a lidské invence.
V současné době míříme za hranice českého i slovenského trhu, na pozici skutečného středoevropského lídra v oblasti digitálních aktiv a správy kryptoměn. Věnujeme se také vývoji nových technologií a produktů. Potřebovali jsme proto značku, která by lépe dokázala vystihnout směřování a ambice naší společnosti.
Od září 2020 tak na trhu působíme pod názvem CRYFIN (původně FPF a. s.).
CRYFIN vyjadřuje podstatu toho, čím se zabýváme – propojení kryptosvěta se světem financí, jak ho dnes známe.

VIZE

OD MYŠLENKY K ČINU

Za prvotní myšlenkou na založení společnosti vždy stál především náš zájem o moderní technologie, které jsme chtěli dokonale ovládnout a inovovat možnosti jejich využití. V centru našeho zájmu bylo také provádění pokročilé systémové analýzy finančních trhů a využití inteligentních technologických řešení, abychom jasně viděli to, co ostatní teprve začínají tušit. Díky tomu jsme schopni vytvářet jedinečnou investiční strategii. Naší vizí je silný finanční holding s portfoliem důmyslných a pokročilých investičních nástrojů, které pracují pro klienta a současně traderům usnadňují práci.

PŘÍBĚH

SOFISTIKOVANÉ KHOW-HOW JAKO KLÍČ KE SVOBODNÉMU ROZHODOVÁNÍ

Na počátku všeho byl mladý programátor, jehož vášní byly technologie a svět financí – Václav Holler. Spolu s podobně smýšlejícími spolupracovníky dlouhou dobu nabíral cenné zkušenosti. Na základě vlastní představy o ideální investiční strategii založili svou první firmu. Z té se v roce 2020 stala finanční skupina CRYFIN, která stojí na pevném základu letitých zkušeností s investicemi, správou digitálních aktiv a obchodováním s kryptoměnami.

CÍLE NAŠÍ SPOLEČNOSTI

JEDNIČKA VE VÝVOJI TECHNOLOGIÍ

Chceme být našim klientům důvěryhodnými průvodci na cestě ze světa starých národních měn do nového světa kryptoměn a digitálních aktiv. Zároveň se chceme v nejbližších letech stát největším kryptoměnovým správcem majetku a také jedničkou v technologickém vývoji tradingu a správy kryptoměn. Naše portfolio služeb budujeme dlouhodobě a nabízíme pouze to, co skutečně umíme. Kvalita je pro nás tou největší prioritou, protože jedině tak můžeme nabídnout silnou oporu všem klientům.

Seznamte se

VÁCLAV HOLLER

VÁCLAV HOLLER

Founder, CEO
Více
DAVID VELVÉTHY

DAVID VELVÉTHY

Chief Business Officer
Více

Můžete se nás na cokoliv zeptat

Vaše zpráva byla odeslána, děkujeme.