Technologie

cryptomood
cryptomood

Cryptomood je průlomová aplikace pro obchodování na kryptoměnové burze. S využitím strojového učení a přirozeného jazyka mapuje stav fundamentu a sentimentu na trhnu. Usnadňuje tak traderovi orientaci na burze, protože za něj analyzuje a filtruje zprávy, které mají přímý vliv na hodnotu digitálních měn.

Lidský mozek je skvělý nástroj, ale není neomylný. Potřebuje také často odpočívat. Oproti tomu aplikace neustále sleduje dostupná data a filtruje směrem ke traderovi pouze podstatné informace. Aplikace zpracuje data z více než 50 000 zpravodajských zdrojů, 10 zpravodajských agregátů, 4 sociálních sítí a z více než 100 obchodních a kryptoměnových blogů.

Naše nástroje používají špičkové algoritmy umělé inteligence k analýze sentimentu trhu a k obchodování s kryptoměnou. Přesné analýzy dosahují naše nástroje za pomoci NLP a strojového učení.

Za CryptoMoodem stojí mezinárodní zkušený tým odborníků s více než 10letou praxí v oborech umělé inteligence, zpracování umělého jazyka a analýzou sentimentu.

www.cryptomood.com
cryptomood
Whaletrace

Velryby – tak jsem ve světě kryptotradingu nazývají klíčoví hráči, kteří disponují objemy dat tak velkými, že mohou svým jednáním na trhu ovlivnit pohyb na burze. Proto je dobré velryby hledat a sledovat. A protože každá informace má cenu zlata, vyvinuli jsme WhaleTrace – aplikaci, která velryby hlídá za vás.

Sledovat aktivitu velkých objemů dat je klíčovým faktorem pro odhad vývoje cen kryptoměn. A takové informace mají doslova cenu zlata. Pečlivá práce našich vývojářů vám ušetří spoustu času a přispěje k jistotě vašeho obchodování.

WhaleTrace sleduje doslova všechny hlavní blockchainy. A náš dosah se stále rozrůstá. Už sledujeme přes 600 kryptoměn, včetně stabilních měn.

WhaleTrace podpoří i vaše investiční rozhodnutí. Přesvědčte se o tom ještě dnes.

www.whaletrace.com

Můžete se nás na cokoliv zeptat

Vaše zpráva byla odeslána, děkujeme.