Václav Holler o své knize Až na měsíc!


Václav Holler o své knize Až na měsíc!

V úterý 18. ledna 2022 proběhl slavnostní křest nově vydané knihy Václava Hollera Až na měsíc!, u kterého nechyběli ani kmotři knihy – Petr Beneš a Karel Dobeš. Co všechno se v knize dočtete a co o svém dílu říká sám jeho autor? To si můžete přečíst v krátkém rozhovoru.

Proč jste se vůbec rozhodl vydat knihu?

Zájem o kryptoměny v poslední době strmě roste a lidé se přirozeně zajímají, jak krypto funguje, jak jsem se k němu dostal já, co investice do kryptoměn obnáší apod. Moje kniha je odpovědí na všechny takové otázky, které mě v posledních letech provázejí na každém kroku – a to jak odborné, tak i osobní.

Můžete v krátkosti představit její obsah?

V knize se dočtete vše o kryptoměnách, od jejich vzniku až po současnost. Věnuji se v ní také kryptoměnovým trhům, burzám a projektům, které jsou s kryptem úzce spojené.  Obsah je koncipovaný tak, aby mu porozuměl každý, i naprostý laik v tomto odvětví. Čtenáři v knize zároveň poodhaluji svou dosavadní cestu životem – jak jsem se ke kryptoměnám vlastně dostal, co mě v tomto směru ovlivnilo, co se mi podařilo a co naopak ne.

Komu byste svou knihu doporučil?

Kniha je pro každého, kdo by se rád zorientoval ve světě kryptoměn a chce získat základní přehled o tom, jak krypto funguje a jaké zajímavé možnosti mu může přinést.

Jak může kniha čtenářům pomoci při vstupu do světa kryptoměn?

Kniha je pro čtenáře pomyslným průvodcem kryptosvětem a ukazuje jim nové možnosti, které nám kryptoměny přinášejí. Mým cílem bylo přiblížit toto moderní aktivum široké veřejnosti a zodpovědět všechny důležité otázky, na které můžeme ve světě kryptoměn narazit.

Můžete se nás na cokoliv zeptat

Vyplňte formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Kde nás najdete

CRYFIN a. s.
Virtuální sídlo společnosti Chudenická 1059/30, 102 00 Praha - Hostivař,
Česká republika