Václav Holler

Founder & CEO


Jmenuji se Vašek Holler. Jsem z Hradce Králové a jsem na to hrdý. Chodil jsem zde kdysi na Střední školu aplikované kybernetiky, kde jsem získal pevné základy pro to, kým jsem dnes. V té době jsem zažil svůj první opravdu velký úspěch – vyhrál jsem v soutěži České hlavičky v oblasti technologií. Programovali jsme tehdy software pro 3D tiskárny. To byl rok 2012. Připadá mi to tak dávno…

Václav Holler

Programování se seriózně věnuji od patnácti let a své znalosti jsem později začal využívat pro analýzu investičních aktivit. Kdysi jsem se „vyučil“ na Forexu. Když mi bylo dvacet let, začal jsem se věnovat možnostem využití neurálních sítí. Před šesti lety jsem propadl světu kryptoměn a začal jsem podnikat v oblasti investic.

Cestu, která mě ke kryptu přivedla, jsem popsal ve své knize Až na měsíc!

Investování a programování mají mnoho společného. Musíte mít jasnou vizi. Musíte se dokázat podřídit pevné disciplíně. Nikdy nesmíte uvěřit, že už všechno umíte a že si vystačíte s tím, co znáte. Jsem systematik. Někteří říkají, že jsem analyticky založený puntičkář. Právě proto jsem schopen hledat ty pravé chvíle pro správné směřování investic.

CRYFIN je naplněním toho, o co usiluji společně s týmem svých spolupracovníků již několik let. Naším cílem je být jedničkou mezi správci digitálních aktiv v EU. Věřím, že právě pod značkou CRYFIN dosáhneme toho, co jsme si vytyčili – i díky 100% servisu, který našim klientům poskytujeme. Digitální aktiva chápu příležitost pro mě i pro mé klienty, příležitost, která se nenabízí často.

Úspěch v digitálním světě představuje úspěch bez hranic. O kapitálu se říká, že nezná hranice. Naším cílem je přinést na trh takové produkty, se kterými dosáhneme vysokých regulatorních standardů EU, a přitom uspějeme v dravě se rozvíjejícím investičním odvětví.

Věřím, že CRYFIN přinese úspěch našim klientům a společně vybudujeme největší FinTech holding v EU!

Václav Holler
Founder & CEO

Můžete se nás na cokoliv zeptat

Vyplňte formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Kde nás najdete

CRYFIN a. s.
Virtuální sídlo společnosti Chudenická 1059/30, 102 00 Praha - Hostivař,
Česká republika